20 May

Binance Güvenilir Mi?

Binance, yalnızca büyük hacimlere sahip işlemler olduğu için değil, aynı zamanda kullanıcı dostu bir ara yüze ve her zaman iletişim halinde olan iyi bir teknik destek ekibine sahip olduğu için en iyi kripto para birimi borsasıdır. Birçok döviz çiftine sahip iyi bilinen bir kripto borsasıdır. Üst sıralarda yer almak için çok önemli bir kriter de güvenilirliğidir. Bu platform şuana hiç saldırıya uğramadı.

Kripto para piyasası ve Güvenilirlik

Bir çok kripto para birimi ortaya çıkmış bir çoğu batmıştır. Tabii ki hal böyle olunca kripto para piyasasındaki çoğu kişinin aklında ki soru; binance güvenilir mi? Borsanın sahipleri kapsamlı bir hizmet geliştiriyor ve bunu daha uygun hale getirmek için sürekli olarak her şeyi yapıyorlar. Dolayısıyla, platformun, kullanıcıların paralarını saklayabilecekleri kendi kripto cüzdanı vardır.

Ayrıca, API üzerinden çalışmak ve telefonun veya tablet üzerinden ticaret yapmak için özel bir Binance istemcisi indirebilirsiniz. Ancak bu çok güvenli değil, size hiçbir durumda halka açık Wi-Fi ağları üzerinden borsa veya kripto para cüzdanlarına gitmemeniz gerektiğini hatırlatırız. Burada para sizden çalınabilir.

Neden Binance?

Binance, yeni başlayanlar ve deneyimli tüccarlar için uygundur. Bazı bölümler için, örneğin ticaret için, daha basit ve en gerekli göstergelere sahip ve daha derine inmek isteyenler için gelişmiş temel sayfalar bile var. 2017’de açılan dev Çin kripto borsası kullanıcı sayısını sürekli artırıyor. Binance’in merkezi Hong Kong’dadır ve diğer borsaların yetki alanlarından daha fazla güvenilirliği garanti eder. Düşük işlem ücretleri vardır.