27 Tem

Canlı Sanal Fal Baktır

Canlı kahve falı baktırGünümüz dünyasında fal baktırmak için evinizden çıkmanıza, hatta yatağınızdan kalkmanıza bile gerek yok. Evet doğru okudunuz, artık telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan internet ortamına giriş yaptıktan sonra sadece birkaç yere tıklayıp istediğiniz herhangi bir fal türünde yorumlama yaptırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey arama motorunuza fal ile alakalı anahtar kelimeleri yazmak. Örnek verecek olursak, hangi fal çeşidinde yorum yaptırmak istediğine karar vermediyseniz ve fal çeşitlerini görmek istiyorsanız en genel tanımıyla ‘fal baktır’ kelimelerini arattığınızda karşınıza binlerce falcı ve bu işte uzmanlaşmış site çıkacaktır.

Falın çeşidi önemli olduğu kadar sitelerin size verebildiği hizmetler de fal baktırırken göz önünde bulundurmanız gereken kriterlerdir. Mesela ücret konusunda iki gruba ayrılan siteler olduğu gibi fal bakılma yöntemleri konusunda daha iyi hizmet veren siteler de diğerlerinden ayrılmaktadır. Örneğin bazı siteler müşterilerine fal bakılma esnasında birebir olarak falcı ile yüz yüze konuşma imkanı vermektedir. Bu çeşit bir hizmet bu sektörde yeni olsa da hızla yayılmaktadır fakat bu şekildeki hizmetlerin hemen hemen hepsi ücretlidir. Bu tarz bir fal baktırmak isterseniz ‘fal baktır medyum’ şeklinde bir kelime öbeğini arama motorunuza yazın ve çıkan sonuçlara göre kararınızı verin.

İnternet üzerinden fal baktıracak okuyucularımıza tavsiye vermek istediğimiz bir diğer konu da ücretli ve ücretsiz siteler. Türkiye’de en çok baktırılan ve ilgi çeken fal türü kahve falıdır ve çoğu site kahve falına para ile bakmaktadır. Eğer ücretsiz olarak kahve falı baktırmak istiyorsanız bu tarz siteleri filtreleyebilmek için ‘kahve falı baktır bedava’ yazmanızı tavsiye ediyoruz. Kahve falı konusundaki bir diğer önemli husus ise siteye fotoğraf göndermek zorunda olmanız. Kahve falının ritüelleri gereği kahveyi sizin içip fotoğraflarını siteye göndermeniz gerekmekte fakat fincanınızın fotoğraflarını yanlış açıyla, bulanık ya da karışık sırada çekerseniz falınızın düzgün ve doğru bir şekilde yorumlanması mümkün olmamakta. Bu işlemler için size yol gösterebilecek ve çok kuralı olmayan sitelere ulaşmak içinse arama motoruna ‘kahve falı baktır foto’ yazarsanız size en uygun seçenekleri karşınıza çıkaracaktır.