03 Eyl

Kısa Tulum Modası

Bayanlar tarafından özellikle yaz aylarında sağladığı rahatlık ve şıklık nedeniyle tercih edilen kısa tulumlar, artık iş ve gece hayatı için tercih ettiğimiz kıyafetlerin arasında da yer alıyor. Düz bir sandalet ya da platform ayakkabıyla isteğe göre rahat isteğe göre ise alımlı olabilen bu kreasyonlar; dantelli modeller, cıvıl cıvıl renkleri, desenli ve minimalist tasarımlarıyla çoğu bayanın göz bebeği.

Kısa tulumlarda özellikle gecelerde tercih edilen modellerdir kruvazeler. İster monokrom baskılı, ister ince çizgili isterse koyu renklerden olsun, şık bir el çantası ve topuklularla, tulumlar sizin de vazgeçilmeniz olacaktır. Yine gece gezmelerinde ve özellikle ofis yaşamında vazgeçilmez olan pastel tonlar ise kısa tulumların en modern modelleridir. Dantel detaylarıyla bezenmiş, bisiklet yaka bir tulum, inci küpeler ve gümüş topuklularla kendinizi spot ışıkları altında hissetmenizi sağlayacaktır. Pamuklu kumaşlardan üretilen kısa tulumlar ise özellikle yaz aylarında bayanların önde gelen tercihlerinden. Bu tulumların dantelli versiyonları ise kendinizi podyumdaymış gibi hissettirebilir.

Şıklığınızı Retro bir görünümle tamamlayarak yanınıza alacağınız hoş bir çantayla havanıza hava katabilirsiniz. Albenisi yüksek, daha dikkat çekici görünmek istiyorsanız kesik tulumları mutlaka deneyin. Bel ve göğüs kısmında kafes şeklindeki bu kesik detayları bulunduğunuz ortamda nefesleri kesmenizi sağlayacaktır. Eğer daha masum tarzları seviyorsanız mutlaka fiyonk detaylı tulumlardan birkaç tane edinin. Metalik sandalet ya da siyah hafif topuklu ayakkabılarla şıklığınıza masum bir hava katabilirsiniz. Tercihiniz spor görünmekten yanaysa denim tulumları tercih edebilir, en şık ben olmalıyım diyorsanız ipek tulumlara dolabınızda yer açmalısınız.