20 Ağu

Motorola MC35 El Terminali

Motorola MC35 model hem teknik hem de genel özellikler açısından gelişmiştir. Resim, ses ve de video verilerimin sisteme seri bir şekilde ulaşmasını  sağlamak için de  özellikleri geliştirilmiştir. Özellikle sesli olan veriler için hoparlör ve kulaklık; görsel ve de yazılı veriler için ise kamera ve barkod okuyucu birimleri bulunmaktadır. Bu özellikler gelişmiş modülleri oluşturur.

motorola mc35Kendi kategorisinde yer alan diğer modeller ile karşılaştırıldığı zaman farkları hemen göze çarpmaktadır.  E-posta gibi hizmetleri de bulunana Motorola MC35 modelin sağladığı avantajların başında uzaktan müdahale ile problem var ise giderilebiliyor olmasıdır. Çizgisel ve karmaşık karekod barkodları çözümleme özelliğine sahip olan Motorola MC35 ; WWAN: GSM/GPRS EDGE ile uyumludur. Uzaktan haberleşme imkanı sağlar.

Motorola MC35; Windows Mobile 5.0 Premium Phone Edition işletim sistemine sahip olmakla birlikte düşmelere karşı da dayanıklıdır. Fiziki özellikler açısından bakıldığı zaman ağırlığı 185 gramdır. 91 cm (IP54) düşme seviyesi olup tuş takımı da QWERTZ, QWERTY ve AZERTY dir. Bağlantı tipleri USB, WAN ve PAN’ dır. Kullanımı kolay  olmakla birlikte, tercih edilen bir modeldir.