24 Ağu

Toshiba B-FV4T

toshiba bfv4t barkod yaziciÇalışma mekanlarının genişliği ve darlığının bir eşya alma konusunda öneminin artmış olduğu bugünlerde Toshiba’nın bu ihtiyaca uygun olarak tasarlamış olduğu B-FV4T karşımıza çıkmaktadır.   B-FV4T ergonomik tasarımı sayesinde her ortama mükemmelce uyum ağlayabilmekte ve şıklığından da ödün vermemektedir. Bu tasarımı sayesinde çok fazla tercih edilecek bir ürün olma özelliğine sahiptir. Teknik özellikleri sayesinde piyasadaki barkod yazıcı cihazlarından üstün konumda bulunmaktadır.

Toshiba B-FV4T kullanıldığı ortamlarda hızlılığı, verimi ve kaliteyi arttırmak için tasarlanmış olan B-FV4T günümüz ihtiyaçlarına çokça hitap edebilmektedir. Kullanım alanları içinde;lojistik- ulaştırma, sağlık, üretim, kurye, post, perakende, ticari hizmetler gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Perakende satışlarda barkodlar sıkça kullanılmaktadır, barkodlar sayesinde aldığımız ürün ile ilgili bilgiye sahip olabilmekteyiz. Bu her barkod yazıcı cihazının yapabileceği bir iştir fakat her barkod yazıcısı B-FV4T kadar kaliteli ve mükemmel değildir. Bize sunduğu hizmette şunlar olacaktır; mürekkep kalitesi barkodlardaki en önemli unsurdur göze hitap edecek olan ilk kısım burasıdır. Bunun için kapasitesi geniş mürekkep koruyucu ribonlar kullanılmaktadır. Daha sonra barkodun kalitesini anlamak için onun görünüşüne bakmak gerekir çözünürlüğü 203 dpi ( 8 nokta/ mm) -300 dpi (12 nokta / mm) olan yüksek bir kaliteye sahiptir. Peel-off sayesinde bir barkodun bulunduğu kağıttan kolayca ayrılabilmesi sağlanmakta ve barkod görevini tam anlamıyla yerine getirebilmektedir.

LAN, Seri Port, Paralel Port, USB ile bağlantı sağlanabilmektedir en önemli yanı USB bağlantısının olmasıdır. Baskı iki şekilde yapılmaktadır; Termal transfer ( ribonlu ) , Direkt termal ( ribonsuz) olarak yapılır. Baskı uzunluğu 995/ mm’dir. İsteğe bağlı olarak yapılan eklentileri sayesinde kullanım alanında genişlik yaratıp verimi arttırabilmektedir. Yapılacak olan eklentileri; harici etiket standı, sensör modülü, ekstra kesici aparat, tuş takımıdır.

Toshiba B-FV4T yaşadığımız çağa entegre olmuş var olan sisteme kolayca uyum sağlayabiliyor olmasıyla kolay taşınabilir oluşu ve kaliteli hizmet sunabiliyor olması yönüyle barkod yazıcı cihazları içinde en önde yer almaktadır. Kullanılacağı ortamda herhangi bir güncelleme yapılmaksızın rahatlıkla kullanılabilmektedir. Tüm bu hizmet uygun bir fiyat karşılığında sağlanmaktadır.Toshiba-B-FV4T