15 Ağu

3-D Yazıcı İle Yapılmış Elbiseler İlgi Çekici midir?

Çılgınca gelişilen teknoloji sonunda bunu da yaptırdı diyorum içimden. Daha neler göreceğiz e günümüz teknoloji çağı daha neler yapılacak diye bazen korkmuyor değilim. Gelelim elbiselere, bu elbiseler inanılmaz ben ömrümde bu kadar enteresan ve bu kadar dikkat çekici elbiseler görmedim. Evet, bakıldığında inanılmaz duruyor tabi bunları taşımakta önemli bu elbiseleri taşımak her yiğidin harcı değil. Bence bu elbiseler show dünyası için tasarlanmış. Çünkü bu elbiseleri ancak show dünyası kaldırabilir. İlk aklıma gelen tabiki defilelerdeki mankenler mankenlerin üzerinde yerini bulacaktır diye düşünüyorum.

3-D Yazıcı İle Yapılmış Elbiseler İlgi Çekici midir.

Şimdi bu elbiseleri bir ev hanımının üzerinde düşünemiyorum ev hanımlarını ayrıştırdığım için ev hanımlarının tercih etmeyeceğini bildiğim için söylüyorum. Bence uç noktalarda yaşayan demek istediğim marjinal insaların sanatçıların dizelerde filmlerde yada sahnelerinde kullanabilecekleri görsel açıdan çok dikkat çeken gündemden düşmeyen hatta dillerden düşmeyen elbilerdir. Benim gibi sıradan giyinen insaların çok tercih edeceğini düşünmüyorum. Hatta eminim ki tercih edilmez. Tabi bu elbiselerin bir yeri olduğunu düşünerek yapıldığıdır. Yani hitap ettiği bir kesim vardır

. Çok şık olmayı tercih eden insanların yanı sıra daha çok etki yaratmak isteyen marjinal insanların giyeceği elbiselerdir. Neden çok dikkat çekmek isteyen insanlar diyorum çünkü show dünyası böyledir öyle bir etki yaratmak isterdi gündemden haftalarca düşmemek ister ki bu elbiseyi yerinde giymeli alışverişe çıkarken giymesi saçma diye düşünüyorum. Yerinde giyilmeli gidilen yere yakışır bir şekilde giyinilmelidir.

Çevrenizdekileri sizi izleyenleri etkiniz altına almak istiyorsanız doğru kıyafetle doğru yere gitmelisiniz. Bana kalırsa show dünyası için yaratılmış olan güzel fizikli kadınlara hitap eden çekici kıyafetlerdir. Şimdi diğer aklıma gelen ise yurt dışındaki sanatçılardan ben o onların daha çok dikkatlerini çekeceğini düşünüyorum asıl marjinal sanatçı arıyorsak yurt dışına bakılmalı diye düşünyorum. Mesela et kostümüyle sahne alan şarkıcıyı herkes hatırlar. Bu onun için yaratılmış kıyafetlerdir ses getiren bu şarkıcı daha da ses getirir bence.