29 Haz

En Ucuz Barkod Okuyucu (CMT LG 20)

En Ucuz Barkod Okuyucu (CMT LG 20) cihazına yalnızca 45 dolara sahip olarak yığınlaşan işlerinize pratiklik kazandırarak zamandan da tasarruf sağlarsınız. Seri bir şekilde barkod okuma işlemini gerçekleştiren bu el tipi barkod okuyucuyu CCD okuma teknolojisi ile çalışmaktadır. Elde kullanabileceğiniz gibi kullanım rahatlığınıza göre de çalışma alanınızda esnek montaj özelliğinden yararlanarak istediğiniz yere de konumlandırabilirsiniz. Saniyede 100 tarama hızına ulaşan okuyucunun 300mmye kadar rahatlıkla okuma mesafesi bulunmaktadır. Cihaz darbe ve düşme gibi durumlara karşı (yaklaşık 2m) dayanıklı şekilde üretilmiştir. Cihazın lazer uışık kaynağı 650nm visible red LED olması itibariyle kapalı ve açık alanlarda rahatlıkla okutma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Cihazın ağırlığı yalnızca 135grdır. 1D Lazer okuma teknolojisi bulunan cihazın çözünürlük kapasitesi 0.1mmdir. Cihaz RS232, Keyboard Wedge, USB ve KABLOLU çoklu bağlantı arabirimlerine sahip olmakla birlikte bilgisayar sistemleri ortamlarına rahatlıkla bağlanabilmektedir. Yüksek kalite ve performansı ile uzun barkod etiketlerini tarayabilen cihaza en ekonomik koşullarda sahip olmak sizleri de memnun edecek. Hafif ve ergonomik tasarımıyla hemen her alanda kullanılabilecek bu cihaz en ucuz fiyata sahip olmasıyla da sizlerin tercihleri arasında yerini alacak. Gelişen teknolojinin sunduğu imkânlardan faydalanarak en hızlı, ekonomik işlevsellikle kullanılabilirliği uzun ömürlü olarak bir arada sunuyoruz. Sizler de En Ucuz Barkod Okuyucu (CMT LG 20) hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve sipariş vermek için satış danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

27 Haz

İş Görüşmesine Giderken

İş başvurusunun önemini çoğumuz biliyoruz, öyle ki günümüzde iş başvuruları değişik yöntemlerle gerçekleşebilmektedir. Yapılan başvuralar sonucu olumlu yada olumsuz dönüşlerin kimi zaman, bizleri sevindirdiği, kimi zamanda kırılmalara sebebiyet verdiği bir gerçektir. Ne kadar çok uygun yerlere başvuru yapılırsa şansımızın o kadar çok olduğunu da biliyoruz.

Bazı kurumsal firmalar aday arayışlarını iş yükünü azaltmak ve doğru kişileri bulmak için, danışman firmalar ve profesyonel kişilerle çalışmayı tercih etmektedirler. İş başvurusu yapan adaylar genelde danışman firma aracılığıyla yapılan aday arayışını ve olası görüşmelerde firmanın kendi yetkilisi olmadığından biraz adayın az da olsa ciddiye almadığı bir gerçektir. Ama bu şekilde gerek, danışman veya bu şekilde hizmet veren firmaların temsil ettiğini, firma yetkilisinden daha profesyonel yaklaşımlarda bulunarak, bakış açılarının daha geniş olduğunu unutmayalım. Çünkü öyle profesyonel kişiler vardır ki, mesleklerinin dışında kendilerini geliştirmiş, etkili iletişimler kurarak adayı çok kısa bir süre de çözümleyebilmektedirler. Bu nedenle asıl iş başvurusu yapılacak firmanın yetkilisi yok diye, karşı tarafı basite almak, bir nevi bu işe ihtiyacım yok demektir. Birkaç adımda adayı tanıdıktan sonra uygun olduğunu düşündüğünde belirli testlere tabi tutabilir. Bunlar genelde kişilik envanteri, mesleki bilgi ve tecrübeyi ölçme gibi testler olabilir. Bu testte nereden çıktı diye düşünebilirsiniz; ama mevcut açık pozisyonun sizin için uygun olup olmayacağını bu testler aracılığıyla belirleniyor. Nasıl mı? Görev gereği mevcut pozisyon da strese dayanıklı olup olmadığınız, sabrınız, ne kadar doğrucu olduğunuz gibi özelliklerinizi ortaya çıkartan testler olduğundan dolayı o görevi yerine getirip getiremeyeceğinizin rehberliğini yapar.