01 May

Datamax E 4120 Barkod Yazıcı

Datamax I-4210 barkod yazıcı endüstriyel barkod yazıcılar sınıfının bir üyesidir. Direkt termal yani ribonsuz baskı ile termal transfer yani ribonlu baskı alabilen Datamax I-4210 endüstriyel barkod yazıcının baskı çözünürlüğü 203 dpi’dır. Bu yazıcının 300 dpi baskı çözünürlüğü opsiyonu şimdilik bulunmamaktadır. Saniyede 200 milimetre baskı alabilen yazıcının kasası metal akşamlardan oluşmaktadır. Metal kasası sayesinde zorlu üretim ve depo şartlarında hiç problem yaşatmadan baskı alma imkanı sunmakta olan Datamax I-4210 etiket yazıcı toza karşı da korumalıdır.

Ürünün teknik özelliklerine değinmek gerekirse; Saniyede 200 milimetre baskı alan yazıcının baskı genişliği de 104 milimetredir. Büyük etiketlerinizi de rahatlıkla basabileceğiniz bir baskı genişliğine sahip olan barkod yazıcının maksimum baskı uzunluğu da 2475 milimetredir.

USB, paralel ve seri bağlantı ve opsiyonel olarak Ethernet bağlantısı gibi bağlantı tipleriyle yazıcınızı diğer donanımlarınızla bağlayabilirsiniz. Bunlara ek olarak ürün ile beraber dahili kesici de elinize geçecektir. Klasmanındaki diğer yazıcılar ile karşılaştırdığımızda bir çok endüstriyel barkod yazıcı ile beraber dahili kesici gelmemektedir. Bu durumda Datamax I-4210 barkod yazıcı sahibi olmanın avantajı olarak gözükmektedir.

2 MB Flash memory, 16 MB SDRAM hafızaya sahip olan yazıcının diğerseniz hafızasını 16 MB’a kadar yükseltebilirsiniz. 20,5 kilogram ağırlığında olan Datamax I-4210 barkod yazıcının ürün ölçüleri ise 322.6mm x 320.6mm x 472.5mmdir.

30 Eyl

Özge Özpirinçci

Sempatik oyuncu, 1986 yılının 1 Nisan tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İngiliz Filolojisinden mezun babası ve İngilizce öğretmeni olan annesi ve Emre Özpirinçci adında da bir abisi vardır.

ozge-ozpirincciYıldız oyuncu, eğitim hayatının bir kısmını İstanbul’da tamamlarken lise eğitimini AFS programı sayesinde bir yıl Amerika Birleşik Devletleri’nde tamamlama imkânı bulmuştur. Ardından Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden mezun olmuştur. Oyuncunun şöhret yolundaki ilk deneyimi Cesaretin Var mı Aşka adlı TV programı ile gerçekleşmiştir. Dizinin ardından çeşitli reklam filmlerinde rol alan şirin yüzlü oyuncu, Eti Browni, Algida ve Cornetto gibi markalarında reklam yüzlüğünü yapmıştır.

Yıldız oyuncu kariyeri boyunca en büyük çıkışını, Kavak Yelleri ve Melekler korusun adlı TV dizisinde ilk kez başrol alarak gerçekleştirmiştir. Güzel oyuncu, bu sayede, kısa sürede akıllarda yer eden genç bir aktör haline gelmiştir.

Yıldız oyuncu, 2010 yılında ilk kez Veda adlı sinema filimin de rol almış, burada Fikrîye Hanım karakterini canlandırarak beyaz perdede kendini gösterme şansı bulmuştur. Ayrıca Anadolu Kartalları ve Kayıp gibi filmlerde de 2012 yılında rol alarak sinema hayatına hızlı bir giriş yapmıştır.

Güzel yıldızın oynadığı TV dizilerinden bazıları ise Deli Saraylı, Al Yazmalım, Tatar Ramazan, Ağır Roman Yeni Dünya gibi diziler olmuştur.