06 Eyl

Bikini Modelleri

2015 yazı kapıda, tatil ve bronzlaşma zamanı geliyor. Peki, en ideal ve trendy bikini modeli hangisi? Alacağınız bikininin moda olması önemli ama daha da önemli olan vücut tipinize uygun olanı almak yoksa trendy görünmek uğruna berbat görünebilirsiniz.

Diğer her kıyafet de olduğu gibi bikini seçerken de kendimize en uygun olanı almalıyız. Aslında bikini modelleri üzerinde iki kez düşünmeli ve bu konuya diğer kıyafetlerimizden daha da fazla önem vermeliyiz. Çünkü bikini, vücudumuzla görünen arasındaki iki parça olacağı ve bedenimizi diğer kıyafetlere oranla daha fazla sergileyeceği için tamamen bize uygun olanı seçmeli, hata yapma payını en aza indirgemeliyiz.

Bu nedenle bedenimize en uygun olan modelleri seçmeliyiz. Örneğin omuzlarımız geniş, yapımız kemikliyse fırfırlı modelleri kullanabiliriz. Özellikle büyük göğüslü bayanların problemidir sarkık göğüsler işte biz de göğüslerimizin daha fit görünmesini istiyorsak, içi destekli sutyen tarzı destekli bikini üstlerini tercih edebiliriz. Böylece göğüslerimiz daha fit ve güzel görünürken biz de sportif bir şıklığa kavuşuruz. Tam tersi bir durumda göğüslerimizin küçüklüğünden şikâyetçiysek o zaman kalıplı, göğüs kısmımızı daha büyük gösterecek destekli modelleri seçebilir, kalın şeritli üçgen bikinileri kullanabiliriz.

Eğer farklı bikini modelleri arıyorsak, ipli ve üçgen üstlerin fırfırlı modellerine göz atabiliriz. Özellikle büyük göğüslü bayanlar için üçgen tarzdaki bikiniler idealdir, fırfırlı modeller ise seksiliğinizi sportif bir şıklıkla törpüleyecektir. Destekli bikiniye ihtiyacımız yoksa ve yeni tasarımları seviyorsak, straplez bikiniler tam bize göre. Engin tasarım ve renk seçimiyle istediğimiz modeli rahatlıkla kullanabiliriz.