24 Ağu

Kızlar ile Facebook Üzerinden Nasıl Konuşulur?

Son yılların en popüler sosyal paylaşım sitesi olan facebook, her geçen gün üye sayısını katlayarak popülerliğine devam etmektedir. Facebook’u birçok kişi tanıdığı fakat ulaşamadığı insanları bulmak için kullansa da, birçok erkeğin de kız arkadaş bulmak için seçtikleri yöntemlerden biri olduğu kuşku götürmez bir gerçektir.

Fakat şu da bilinen bir doğru ki erkeklerin birçoğu kızlarla nasıl konuşulması gerektiği ve nasıl irtibata geçileceği konusunda oldukça beceriksiz. Facebook’ta kız arkadaş edinmek isteyen ve Kızlarla Facede Nasıl Konuşulur öğrenmek isteyenler için bu yazı işinize yarayacak çok önemli bilgiler içermektedir.

Kızlar ile Facebook Üzerinden Nasıl Konuşulur

Facebook’ta bir kızla tanışmak ya da konuşmak istiyorsanız ‘Slm, Nbr, Tanışalım mı? Gibi klasik cümlelerden kesinlikle uzak durun. Çünkü hemen her erkek aynı cümleleri kullanır ve hiç bir kız bu şekilde samimiyetinize inanmaz. Bu sebeple bu kelimeler birçok kızda işe yaramaz. Bir kızla konuşmak istiyorsanız eğer konuşacağınız zamanı ve kelimeleri iyi seçmeniz gerekiyor.

Daha yeni konuşmaya başladığınız bir kızdan telefon numarasını vermesini istemeyin sakın ve her fotoğrafına gereksiz iltifatlarda bulunmayın.

Bunları yapmak için aranızda bir elektriklenme olana kadar bekleyin. Türkçeyi doğru ve güzel kullanın, kelimeleri kısaltarak değil olduğu gibi yazmaya özen gösterin ki farklı olduğunuzu anlasın. Aksi takdirde çok basit ve alelade bir konuşma izlenimi verirsiniz.

Tüm bu taktikleri doğru bir şekilde uyguladıktan sonra, diğer tüm erkeklerden sıyrılırsınız ve kendinize bir şans yaratmış olursunuz.