30 Haz

Samsung I8190 Flip Cover Kılıf

Samsung I8190 flip cover kılıf ergonomik tasarımı ve özel işçiliği ile tercihini Samsung telefonlardan yapanların zevk ve tercihine göre şekillenmiştir.
İnce ve zarif görünüşü telefona rahatlıkla uyum sağlar. Telefonun ön ve arka kapağını olası darbelere ve kazalara karşı görevi üst düzeydedir. Bilindiği üzere telefonumuzu her yere yanımızda taşıdığımız için ister istemez kazalara maruz kalabiliyor bu bağlamda telefon kılıfına ihtiyaç duymakta kaçınılmaz olabiliyor. Telefonumuza uygun bir kılıf almadan önce iyice araştırmamız gerekiyor ve eğer hayat kurtarıcı bir kılıf istiyorsak ürünün hammaddesinden tutun da rengine kadar bizim isteğimize cevap verecek bir kılıf olması gerekiyor.Samsung I8190 flip cover kılıf da kullanıcıların oldukça beğeneceği ve vazgeçemeyeceği bir kılıf olarak kendini belli ediyor.
Ürünün özellikleri arasında kir tutmaması ve antibakteriyel olması dikkat çekiyor. Farklı renkleri de kullanıcıya sunuluyor. Ayrıca kılıfın ön tarafındaki pencereler de oldukça kolaylık sağlıyor.